Xiamen Odin kompozitni Technology Co, Ltd
Novice
Dom > Novice > Vsebine
Odin kolesarjenje ekipo osvojil 2016 "Pearl River pokal" ženske Mountain Bike Challenge prvak

Odin kolesarske ekipe osvojil 2016 andquot; Pearl River Cupandquot; možnostizaposlovanja #39; s gorsko kolo izziv prvak

Na lahko 8,2016, tretji andquot; Pearl River Cupandquot;gorsko koloizziv je potekala v Rainmother gori, Kitajska.

mountain bike wheelset

Rainmother gora, ki se nahaja v provinci Hunan provinceand #39; s njim povezana Hengyang City, 238 metrov nadmorske višine. Edinstveno naravno okolje zagotavlja edinstveno okolje za kolo, kolesarjenje, ne samo dodajanje obresti na dirko bike, daje tudi kolesarji vizualni zdravljenje.

mountain bicycle wheelset 26

Gorsko kolo izziv progi ob visokih hitrostih po cesti, plezanje, cestah, podeželskih cestah, makadamskih cestah, gozdne ceste, Wade cesti, popolnoma uteleša značilnosti gorsko kolo izziv dirke.

mountain bike wheelset 29

mountain bicycle wheelset disk

Po hudi konkurenci, z Odingorska kolesa kolesjauspešnosti kot tudi njeno vrhunsko znanje, Zhu Xiaoyun Odin kolesarske ekipe osvojil možnostizaposlovanja #39; s prvenstva, še enkrat zmagal na čast na Odin gorsko kolesarska ekipa!